Strona powstała aby ułatwić życie studentom Medycyny wydziału Lekarskiego
i Stomatologii. Na stronie w łatwy i przyjemny sposób przejrzysz bazę bytań
LEP i LDEP oraz przygotujesz się do wielu egzaminów kończących studia.
W szybki sposób udostępnisz tu swoją bazę pytań testowych, tak aby każdy
miał równe szanse.
UWAGA! Przeciek pytań LDEP 2016! Zobacz: Przeciek

O stronie

Strona powstała aby umożliwić komentowanie oraz udostępnianie zapamiętanych przez studentów pytań testowych z ostatnich egzaminów. Strona ma na celu przedstawienie możliwych pytań testowych na studiach medycznych oraz ich dokładnej analizie, na którą zwykle nie ma czasu w trakcie trwania egzaminu. Egzaminy LEP oraz LDEP charakteryzują się wielkim zróżnicowaniem tematyki pytań oraz nieraz trudnym do zrozumienia szykiem zdań, które swoją złożoną budową zmuszają lekarza do kilkukrotnego czytania jednego wersu i wstrzelania się w myśl osoby układającej pytania. Niestety czas wyznaczony na jedno pytanie to tylko 60 sekund, przy 200 pytaniach na egzaminie - to około 3,5 godziny bardzo wytężonej pracy umysłowej - w takich warunkach nie trudno o błąd i przeoczenie - dzięki stronie możesz przećwiczyć swoją zdolność odpowiadania na pytania ze swojej dziedziny.

LEP

- Lekarski Egzamin Państwowy jest to test skłądający się z 200 pytań jednokrotnego wyboru. Który pisać mogą studenci medycyny po ukończeniu studiów. Zdany egzamin testowy oraz ukończony staż dają pełne prawo wykonywania zawodu lekarza.

LDEP

- Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy jest to test skłądający się z 200 pytań jednokrotnego wyboru. Który pisać mogą studenci stomatologii po ukończeniu studiów. Zdany egzamin testowy oraz ukończony staż dają pełne prawo wykonywania zawodu lekarza-dentysty.

Zasady

Pytania w serwisie LDEP.pl dodawane są przez użytkowników. Każde pytanie oznaczone jest unikalnym numerem ID. Jeśli jakieś pytanie jest niezgodne z treścią serwisu lub posiada błędną odpowiedź - zgłoś to za pomocą formularza kontaktowego (tutaj).
Po dodaniu pytania, czeka ono na akceptację przez moderatora może to potrwać od kilku minut do kilku godzin. Jeśli pytanie zostanie pozytywnie zweryfikowane pokaże się na stronie głównej w puli wszyskich pytań pod wybraną podczas dodawania kategorią.

Dodawanie pytań

Użytkownik dodający pytanie zobowiązany jest do zaznaczenia prawidłowej odpowiedzi, oraz wybrania odpowiedniej kategorii. Aby wybrać subkategorię pytania należy najpierw wybrać kategorię główną tj. LEP lub LDEP.